Dane płatności

Twoje zamówienie

ProduktPodsuma
Identyfikacja związków organicznych  × 1 58,00  przez 1 rok
Podsuma58,00 
Łącznie58,00 
  • Obsługę szybkich i bezpiecznych płatności zapewnia paynow.pl

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Wakacyjny kurs chemii online

Wykorzystaj wakacje na maksa i już teraz przygotuj się do nowego roku szkolnego z chemii. Zacznij nowy rok szkolny ze spokojem, bez stresu. Wykorzystaj zdobytą wiedzę na lekcjach lub na maturze.

16108
Zamówienie
Oferta specjalna
Potwierdzenie zamówienia

{first_name}, zaczekaj! Twoje zamówienie jest prawie gotowe...

Ale mam dla Ciebie jeszcze jedną JEDNORAZOWĄ niespodziankę. :-)

Zadania typu prawda / fałsz

9,00 
Jest to jednorazowa taka OFERTA! aż -85% taniej!!! Czy wiesz, że z roku na rok na maturze z chemii jest coraz więcej zadań typu Prawda / Fałsz czy też “skreślanki”? Są one jedne z trudniejszych zadań, ponieważ wymaga dużej wiedzy i podstawowej i tej podchwytliwej, za małą ilość punktów. Jeśli potrzebujesz wysokiego wyniku z matury, to warto tę lekcję bardzo dobrze przerobić. Pokazuję w niej jak podejść do takich zadań, rozwiązuję każde zadanie bardzo szczegółowo i pokazuję dlaczego tak je rozwiązać, a nie inaczej i dlaczego. Bardzo duży kładę nacisk w tej lekcji na logiczne myślenie, analizowanie, łączenie faktów i informacji z różnych działów, żeby móc rozumieć zagadnienia! Na ostatniej prostej do matury to must have jakie powinno się przerobić po super wynik z matury! Aha - dostęp do tej lekcji otrzymasz na rok. :-)