Daj mi mniej niż 40 minut dziennie, a pomogę Ci zdać maturę z chemii na min. 80%! 🚀

Ta nowa i unikalna metoda daje maksymalne efekty, minimalnym wysiłkiem. Zamiast nudnego wkuwania formuł, wzorów i definicji – wiedza sama wchodzi do Twojej głowy!

To prawda…

Jest nowy i lepszy sposób, aby nauczyć się chemii nieorganicznej i organicznej, poświęcając zaledwie 40 minut dziennie (czasem nawet mniej) i zdać maturę na minimum 80%. 

Mój system mocno różni się od powszechnych metod, jakie prawdopodobnie znasz. Pozwala skutecznie uczyć się chemii poprzez unikalne połączenie wiedzy i treningu mentalnego.

Nie znajdziesz czegoś takiego w ŻADNYM innym kursie do chemii.  

I jak zobaczysz, nie tylko łatwo chłoniesz nową wiedzę z chemii. Ale przede wszystkim robisz to lekko i na luzie – bez zmuszania się do nauki.

Bo ta metoda nie wymaga od Ciebie nudnego zakuwania po wiele godzin dziennie, tylko po to, by za chwilę wszystko zapomnieć. 

Uzyskasz wysoki wynik matury – niezależnie od tego, czy masz mało czasu, nie możesz się zmotywować, czy też nudzi Cię proces uczenia.

Tak więc, jeśli masz już dość zakuwania, stresu i przytłoczenia materiałem. To wierz mi, zainteresuje Cię kurs, jaki przygotowałam…

Spójrz poniżej i powiedz, jak wolisz się uczyć chemii

W taki sposób:

Czy może tak:

Sprawdź, czy zmagasz się z podobnymi problemami:

 • wybierasz się na kierunek medyczny i potrzebujesz możliwie najwyższego wyniku z matury z chemii;
 • przerażają Cię zadania maturalne, bo nie wiesz, na co zwrócić uwagę, ale w internecie nie znajdujesz konkretnych podpowiedzi;
 • stresujesz się, że coś pójdzie nie tak i ktoś inny zajmie Twoje miejsce na wymarzonych studiach;
 • wiesz, że potrzebujesz tej wiedzy, ale ciężko Ci się zmotywować do nauki;
 • przytłacza Cię ilość wiedzy do przyswojenia, a jednocześnie nie potrafisz sobie rozplanować nauki – coraz bardziej się obawiasz, czy na pewno dasz radę.

Jeśli na przynajmniej 1-2 odpowiadasz TAK, to poświęć dosłownie 3 minuty swojego czasu. Gwarantuję, że to najważniejsza wiadomość, jaką dzisiaj przeczytasz. Bo może oznaczać metę Twoich zmagań z chemią. 

Nazywam się Monika Terajewicz…

Od kilkunastu lat pomagam licealistom zdać maturę z chemii z możliwie najwyższym wynikiem. Część z nich już jest lekarzami, a część poszła w moje ślady i studiuje chemię.

Jestem praktykiem, a za cel obrałam najprostsze tłumaczenie niełatwego tego przedmiotu, jakim jest chemia. Wiem też, jak kluczowe jest odpowiednie zmobilizowanie uczniów do nauki. Żeby wiedzieli, po co się uczą i żeby uczyli się mądrze, niekoniecznie dużo! 

Robię wszystko, żeby wiedza była przekazana jak najprostszym językiem.  Żebyś zrozumiała ją intuicyjnie i logicznie łączyła zależności pomiędzy różnymi działami chemii.

Oto największy problem z większością kursów, czy materiałów edukacyjnych…

Klasyczne podręczniki i materiały do nauki chemii są koszmarnie nudne. A w dodatku często nie wyjaśniają chemii w należyty sposób. Nauka przypomina więc drogę przez ciemną dolinę i kojarzy z przykrym obowiązkiem. 

Czasami można wręcz odnieść wrażenie, że autorzy tych „pomocy” dydaktycznych – nie chcą Cię czegoś nauczyć. Tylko pokazać, jacy są mądrzy. 

Przez co zamiast zrozumienia danej partii materiału, szukasz i kluczysz w internecie, by znaleźć rozwiązanie. Nie mówiąc już o tym, że wtedy ciężko zmotywować się do nauki. 

Być może i Ty masz tak, że robisz wszystko, byleby tylko nie otworzyć podręcznika. Ale trudno się dziwić, skoro klasyczne metody nauki pochłaniają masę czasu, a efekty są słabe.

Okazuje się jednak, że chemii można nauczyć się szybciej i łatwiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Tak, aby nauka zajmowała Ci mało czasu, a przy okazji dawała maksymalne rezultaty w postaci zapamiętywanej wiedzy. 

Oraz dostarczała mnóstwo radości, połączonej z chęcią odkrywania kolejnych lekcji. Tak, to jest możliwe!

Jak wymyśliłam idealną formułę nauki chemii?

Odkąd zaczęłam uczyć, pracowałam nad stworzeniem najprostszego i najskuteczniejszego sposobu nauki chemii dla każdego.

Na co dzień widzę trudności, z jakimi zmagają się maturzyści. Najpierw jest luzik, a potem nerwowe zerkanie na kalendarz. 

Z każdym dniem do matury coraz bliżej, a tu tyle materiału do ogarnięcia. Co więcej, przecież chemia nie jest jedynym przedmiotem, na jakim musisz się skupić. 

Pewnego dnia usiadłam i zapisałam cały mój proces nauczania chemii. Plus wszystkie cechy uczniów, jacy osiągali najlepsze wyniki na maturze. 

Zauważyłam, że najlepiej działa połączenie wiedzy i treningu mentalnego. 

Widzisz, nawet najlepsze materiały nie pomogą, jeśli nie potrafisz zmotywować się do nauki. Oraz, gdy uczysz się wg ZZZ (ZAKUJ. ZDAJ. ZAPOMNIJ). 

Dlatego postanowiłam połączyć te dwa elementy, co okazało się strzałem w 10! Na co wskazują opinie takie jak te…

Gorąco polecam! To dzięki lekcjom z Panią Moniką od października będę mogła spełniać swoje marzenia, studiując na kierunku lekarskim. Pani Monika motywuje do nauki, posiada ogrom wiedzy, który potrafi bardzo dobrze przekazać uczniowi, uczy logicznego myślenia, które jest potrzebne na maturze, a także zna wiele ciekawostek, które mogą przydać się w życiu codziennym czy na dalszym etapie kształcenia:)

Wiktoria Ogrodowicz

Z całego serca polecam Chemię między nami i panią Monikę! Pani Monika to świetny nauczyciel o ogromnej wiedzy i pasji, którą potrafi przekazać swoim uczniom w interesujący sposób, a przede wszystkim wspaniała i bardzo cierpliwa osoba.
Jeśli szukacie kogoś, kto pomoże Wam w osiągnięciu dobrego wyniku z chemii na maturze, to nie mogliście trafić lepiej!

Weronika Pałat

Szczerze polecam Kurs Chemii Pani Moniki. Ułatwia zrozumienie często trudnych kwestii. Bardzo podoba mi się to, że pani Monika często w nietypowy sposób przekłada procesy zachodzące w chemii na życiowe sytuacje. Ważne jest też to, że znaczna część kursu polega na rozwiązywaniu zadań, Pani Monika pokazuje, jak rozwiązać je w jak najprostszy sposób. Dzięki temu sama polubiłam wcześniej znienawidzoną przeze mnie stechiometrię i obliczenia. Polecam każdemu, kto chce zdać maturę z chemii z jak najlepszym wynikiem!

Martyna Krzyżaniak

Koniec problemu z motywacją do nauki – tu jest rozwiązanie!

Naukę odkładasz na ostatnią chwilę? Czujesz, że za mało się angażujesz? A może zwyczajnie brakuje Ci dyscypliny? 

Oprócz kompletnego kursu chemii pokażę Ci strategie i sztuczki, dzięki którym te problemy na odejdą w zapomnienie.

Pomyśl, czy nie byłoby wspaniale zabierać się za naukę bez zbędnego zwlekania? 

A dzięki temu przyswoić dany materiał i mieć czas wolny dla siebie, czy też zyskać więcej przestrzeni na naukę innych przedmiotów.

Jeśli to wszystko brzmi dla Ciebie dobrze, to przedstawiam Ci…

Intensywny Kurs Chemii

Twoja przepustka na wymarzone studia i maturę zdaną na min. 80%!

Chemia jest prosta i łatwa do nauczenia. Istnieje skuteczny i bezpośredni sposób na poznanie materiału oraz skuteczne nauczenie się go. 

Widzisz, jeśli uczysz się chemii, ale efekty nadal nie są zadowalające, to nie jest Twoja wina! Prawdopodobnie nie trafiłaś na materiały, gdzie oprócz wiedzy, otrzymujesz również wsparcie mentalne i techniki szybkiej nauki. 

Gwarantuję, że to połączenie stanowi mieszankę wybuchową. I pozwala osiągać spektakularne wyniki na maturze z chemii. Zresztą, sama się o tym przekonaj!

Dlaczego ten kurs jest tak dobry?

 • Już w ciągu kilku pierwszych dni przyswoisz więcej materiału niż podczas całego roku szkolnego, czy wielu miesięcy korepetycji.
 • Zrozumiesz, na co zwracać uwagę przy rozwiązywaniu zadań – nic Cię nie zaskoczy na maturze!
 • Odnajdziesz swój prawdziwy cel nauki chemii = koniec z brakiem motywacji
 • Poznawanie sekretów chemii zacznie w końcu sprawiać Ci przyjemność, a nie przykrość
 • Poznasz sposoby na błyskawiczne zapamiętywanie wzorów i formuł chemicznych
 • Nauka chemii zacznie sprawiać Ci frajdę, w jakiej sama zaczniesz stawiać sobie coraz większe wyzwania
 • Otrzymasz realne wsparcie ode mnie podczas bezpłatnych spotkań live, gdzie odpowiem na wszystkie pytania.
 • Zaoszczędzisz pieniądze – po zakupie kursu już nigdy nie wydasz ani złotówki na dodatkowe materiały dydaktyczne, czy korepetycje, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów

3 filary, na jakich opiera się Intensywny Kurs Chemii

Nowoczesna metoda

Koniec z nudnym wkuwaniem rodem ze szkolnej ławki! Z moim kursem uczysz przez dobrą zabawę i pozytywne emocje.

Motywacja i wsparcie mentalne

Zyskasz narzędzia, z jakimi łatwo zmotywujesz się do nauki. Zamiast odkładać ją w nieskończoność – przerobisz daną partię materiału, skutecznie zapamiętasz i masz wolne!

Praktyka

W kursie znajdziesz zarówno autorskie, jak i maturalne zadania z chemii wraz z ich szczegółowym omówieniem. (Plus omawiam pułapki, na jakie musisz uważać).

Co dokładnie znajdziesz w środku?

Intensywny Kurs Chemii

Jest to rdzeń całego programu, gdzie krok po kroku rozbijamy na atomy najbardziej skomplikowane zagadnienia z chemii nieorganicznej i organicznej. Obejmuje cały materiał z chemii zgodnie z podstawą programową. 

Otrzymujesz dostęp do materiałów wideo, jakie możesz przerabiać w dowolnym miejscu i czasie (na telefonie, tablecie, czy komputerze). 

Dzięki temu…

👉 powtórzysz i nauczysz się niezbędnego materiału do matury z chemii;

👉 przeliczymy setki zadań z chemii nieorganicznej i organicznej (wraz z ich wyjaśnieniem krok po kroku, więc nic Cię nie zaskoczy); 

👉 poznasz sposoby, żeby dostać maksimum punktów za zadanie;

👉 pokażę Ci triki, jakie mega przyspieszą rozwiązywanie zadań obliczeniowych;

👉 odkryjesz różne i ogromnie cenne zależności między działami chemii, o jakich nauczyciele rzadko mówią (a są kluczowe na maturze!); 

Co najważniejsze, nie ma tu przytłoczenia wiedzą. 

Materiału jest sporo, natomiast daję Ci niezbędną esencję, przedstawioną w prosty do zrozumienia sposób. Abyś nie marnowała czasu na naukę tego, czego nie potrzebujesz.

Wartość: 1140 zł.

Mapy Myśli (do ekspresowych powtórek)

Ile razy było tak, że niby uczysz się dużo. I niby przez kilka dni pamiętasz. A potem… pustka. Co wtedy? Znowu zakuwać? Ponownie tracić cenny czas? 

Otóż nie!

Dzięki kolorowym mapom myśli błyskawicznie przyswajasz materiał, a po jakimś czasie – równie szybko go sobie odświeżasz. Bez wertowania podręcznika i wkuwania ponownie tego samego. 

Mapy możesz oczywiście wydrukować, aby zawsze mieć je pod ręką.  I, co najważniejsze, zawierają wyłącznie esencję. Łącznie w ramach kursu otrzymasz ponad 70 map myśli!

Wartość: 149 zł (bezpłatnie w pakiecie PREMIUM i VIP).

Prezentacje PDF (zamiast notatek!)

Aby maksymalnie ułatwić i uprzyjemnić Ci proces nauki, otrzymasz ode mnie również wszystkie prezentacje z kursu. 

Dzięki temu nie musisz robić notatek (chyba że bardzo chcesz), ponieważ wszystko masz w jednym dokumencie.

Wartość: 99 zł.

Ale to nie koniec, bo są jeszcze bezpłatne bonusy!

Bonus #1 (tylko dziś!): 6 spotkań Q&A online na żywo

Zdaję sobie sprawę, że podczas przerabiania kursu, w Twojej głowie mogą pojawić się dodatkowe pytania lub wątpliwości. 

Dlatego zorganizuję aż 6 spotkań na żywo online, podczas których odpowiem na wszystkie pytania. Dzięki temu nie zostajesz z tym wszystkim sama, ponieważ zależy mi na Twoim wyniku. 

Wartość: 6x 149 zł.

Bonus #2 (w pakiecie PREMIUM): Kurs Mentalnie Maturalnie

Jak wspominałam wcześniej, pokażemy Ci, jak być produktywną w nauce i przestać marnować czas.

Dzięki strategiom nauki dowiesz się, jak zmaksymalizować swoje działania, żeby uczyć się mądrze, a niekoniecznie dużo.

Magdalena Serocka – psycholog i trener mentalny – nauczy Cię, jak zarządzać stresem, tak żeby stres był Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Zobacz tylko, czego się dowiesz:

 • Odkryjesz, jak pracować ze swoim „wewnętrznym krytykiem” i skutecznie go poskromisz.
 • Poznasz prostą metodę, aby raz na zawsze przerwać odkładanie nauki na później i motywować się na zawołanie!
 • Otrzymasz 13 metod szybkiej nauki – uczysz się szybko i zapamiętujesz trwale.
 • Jak zadbać o swoje ciało i umysł, żeby „dowiozły” Cię do matury bez problemu. (To podstawa, jeśli chcesz zapamiętać dużo materiału i trwale!).
 • Jak zmienić negatywne przekonania na temat nauki, aby nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem.
 • Jak uczyć się na porażce i jak zwalczyć strach przed porażką.
 • Poznasz techniki panowania nad stresem w trakcie egzaminu i co zrobić w razie ataku paniki.
 • Jak stworzyć cel nauki, aby był osiągalny i łatwiejszy do zrealizowania.

A wszystko to doprawione dużą dawką pozytywnej energii i wsparcia z naszej strony! 🙂

Wartość: 397 zł.

Bonus #3 (tylko dziś!): Dodatkowy moduł: Jak uczyć się nawet 2x szybciej i skuteczniej.

Ostatni bonus stanowi wisienkę na torcie. Ponieważ krok po kroku pokażę Ci, jak możesz uczyć się szybciej, a jednocześnie zapamiętać więcej. 

Gwarantuję, że będziesz zaskoczona, gdyż zauważysz, jak wiele czasu traciłaś przez nieznajomość tych technik.

Wartość 247 zł.

Poznaj opinie kursantów

Genialne sposoby nauczania, indywidualne podejście do uczniów ? wiedza sama chce napływać do głowy ❤️

Jessica Kryjom

Studentka biotechnologii

Serdecznie polecam 😉 Pani Monika to prawdziwa pasjonatka chemii, potrafi wytłumaczyć ją w sposób zrozumiały, a kiedy trzeba nawet 'łopatologiczny’ 😀 Pokazuje, że chemia jest dziedziną, która naprawdę da się zrozumieć. Jeśli jesteś skłonną do prokrastynacji leniwą osobą i potrzebujesz nad sobą przysłowiowego ”bata” to też dobry wybór, ponieważ jest to bardzo wymagająca korepetytorka, która świetnie motywuje do nauki!

Martyna Świderska

Studentka weterynarii

Zobacz, co wyróżnia Intensywny Kurs Chemii na tle innych metod:

Tradycyjne metody
(jak uczono Cię do tej pory)

❌ wielogodzinne sesje nauki (a i tak później zapominasz)

❌ nudne podręczniki

❌ stres i strach przed porażką

❌ uda się albo się nie uda…

❌ brak motywacji i trudności z rozpoczęciem nauki

❌ zbieranie skrawków wiedzy w internecie

Intensywny Kurs Chemii
(jak możesz uczyć się skutecznie)

✅ uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, nawet „przy okazji”

✅ możesz wiele razy wracać do materiałów dostępnych na platformie

✅ szybkie powtórki dzięki mapom myśli

✅ zabierasz się za naukę bez zbędnego gadania i szybko ją kończysz

✅ oszczędzasz na korepetycjach 

✅ poznajesz metody szybkiej nauki, które przydają Ci się też później

Ile to kosztuje?

Jeśli zsumujemy wartość wszystkich elementów, które wchodzą w skład kursu, to łatwo policzyć, że wychodzi łączna kwota 2926 zł.

Mogłabyś więc myśleć, że Intensywny Kurs Chemii będzie drogi. 

ALE uwaga… Ty dzisiaj nie zapłacisz 2538 zł. Nie zapłacisz nawet 1000 zł! 

Ponieważ zależy mi na tym, aby każdy uczeń miał możliwość skorzystania z tej wiedzy i spełnienia swojego marzenia o maturze z chemii na min. 80%…

I też rozumiem, że w obecnej sytuacji gospodarczej, nie każdy może sobie pozwolić na wydawanie wysokich kwot. 

Dlatego postanowiłam maksymalnie obniżyć cenę za poszczególne pakiety kursu. Dzięki temu pakiet z dostępem na 12 miesięcy (najchętniej wybierany) kosztuje Cię zaledwie 8 zł dziennie.

Przyznasz, że jest to skromna inwestycja, jak na kurs, który oszczędza czasu, nerwy i uwalnia Cię od nudnego wkuwania po parę godzin dziennie.

Wybierz pakiet najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom:

Do końca promocji zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Decyzja należy do Ciebie – masz dwie drogi…

Droga 1: Samodzielna nauka chemii – tak, jak do tej pory

Wierzę w Ciebie i Twoją determinację. Jestem przekonana, że prędzej, czy później uda Ci się zdać maturę z dobrym wynikiem.  

Pytanie tylko, jak dużo czasu Ci to zajmie? I czy zamiast marnować go na zbieranie skrawków wiedzy, nie zainwestować w kompleksowy kurs. 

Taki, który nie tylko dostarcza Ci materiałów z chemii, ale również pokazuje, jak uczyć się szybciej i skuteczniej. 

Dlatego lepszym wyborem może okazać się…

Droga 2: Uczysz się z Intensywnym Kursem Chemii

A dzięki temu poświęcasz na naukę minimum czasu, zgarniając maksymalne rezultaty w postaci zrozumienia chemii nieorganicznej i organicznej. 

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do unikalnej metody połączenia treningu mentalnego z uczeniem się chemii. 

Dzięki temu siadasz do nauki zmotywowana, przestajesz ją odkładać oraz przyswajasz materiał w błyskawicznym tempie!

Takiego kompleksowego podejścia nie znalazłam jeszcze w żadnym innym kursie. Warto więc przynajmniej sprawdzić…

Chemia między nami

FREE
VIEW