Z kodem 60 – do końca marca wszystkie nagrania w sklepie 60% taniej!

(z dostępem na 2 miesiące)

Powtórkowa Konferencja Maturalna – marzec 2023 – pomoc

Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w tym poradniku 🙂
A jeśli inie, to daj znać.

Na końcu znajdziesz poprzedni mail z ważnymi i przydatnymi informacjami, ale tu na początku masz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

👉 Coś mi nie działa, mam problem z logowaniem, ze znalezieniem nagrań/plików itp., kogo mam pytać?

Tylko i wyłącznie Michała. Dziewczyny odpowiadają tylko na pytania związane z chemią. Pytania techniczne obsługuje Michał:

👉 Jak wejść do pokoju z konferencją?

Przede wszystkim zarejestruj się tutaj:

W odpowiedzi dostaniesz mail ze swoim unikalnym linkiem (i tokenem na wszelki wypadek). Przez cały czas konferencji to będzie ten sam link. Nie musisz wychodzić z pokoju, a jeśli wyjdziesz lub Cię „wyrzuci”, wchodzisz tym samym linkiem.

👉 Gdzie znajdę nagrania i pliki PDF do pobrania?

Na Twoim koncie, w Twoim panelu na stronie www.chemiamiedzynami.pl -> Twoje kursy – > Konferencja(…). Musisz się oczywiście zalogować. Pliki PDF znajdziesz w zakładce „Do pobrania”. Nagrania będą najpóźniej tydzień po konferencji (w praktyce wcześniej, w ciągu paru dni po danym wykładzie). Jeśli w którymś PDF nie ma rozwiązań zadań – skorzystaj z nagrania.

👉 Nie mogę się zalogować, nie znam hasła.

Hasło było wysłane automatycznie w mailu przy zakupie biletu. Przy oknie logowania masz link do resetowania hasła. Użyj go, a jak nie zadziała, napisz do Michała.

👉 Nie dostaję żadnych maili z informacjami, dlaczego?

Prawdopodobnie niechcący się wypisałaś/eś z newslettera. Napisz do Michała, sprawdzi i pomoże.

👉 Gdzie znajdę harmonogram spotkań?

Tutaj:
www.maturamiedzynami.pl

———————————————————–

👇 Poprzedni mail z niezbędnymi informacjami: 👇

Cześć!

Cieszymy się, że do nas dołączasz!

Przede wszystkim zarejestruj się szybko tutaj:

W odpowiedzi dostaniesz mail ze swoim unikalnym linkiem,którym wejdziesz do pokoju konferencyjnego. W mailu będzie też token – miej go pod ręką w razie czego.

Upewnij się, że masz zarezerwowany czas. Grafik z godzinami znajdziesz tutaj:

https://maturamiedzynami.pl/

Pamiętaj, żeby regularnie sprawdzać maila.

👉 Po pierwsze, po rejestracji na maila dostaniesz wiadomość z unikalnym linkiem, którym wejdziesz do pokoju z Konferencją. Link możesz użyć tylko Ty – jeśli użyje go ktoś inny, zajmie Ci miejsce, więc nikomu go nie udostępniaj. Gdyby wiadomość do Ciebie nie dotarła, to oczywiście szybko się zgłoś do Michała (patrz niżej).

👉 Po drugie, na maila będziesz dostawać wszelkie inne ważne informacje, np. w razie jakiejś awarii, albo dotyczące Konferencji.

⛑Gdybyś potrzebowała/potrzebował pomocy technicznej, kontaktuj się z Michałem o dowolnej porze:

Michał ma anielską cierpliwość, więc nawet jak zadzwonisz o 3 w nocy, to najwyżej nie odbierze, ale jak odbierze, to pomoże. A jak nie odbierze, to oddzwoni.

W czasie Konferencji możesz zadawać pytania na czacie. Moderator będzie je wyłapywał i zaznaczał. Jeśli prelegentka nie odpowie na nie od razu, to odpowie po swoim wystąpieniu w ramach Q&A lub mailowo po Konferencji, gdyby zabrakło czasu lub pytań było bardzo dużo.

🎥 Nagrania z Konferencji pojawią się w Twoim panelu automatycznie, jak tylko je zmontujemy – i damy znać mailem, że już są. 🙂

Prezentacje w PDF są w zakładce „do pobrania” w Twoim panelu przy Konferencji. Jeśli nie ma wszystkich – pojawią się najpóźniej dzień po Konferencji.

Jeśli nie napisałam o czymś teraz, to uzupełnię w kolejnym mailu.

Jeśli masz pytania – pisz śmiało!

Jak tylko będą jakieś nowe informacje – dostaniesz je mailem, więc bardzo pilnuj maila! Dodaj oba adresy Moniki do listy kontaktów (monika@chemiamiedzynami.pl oraz monika@maturamiedzynami.pl), żeby skrzynka pocztowa nie oznaczała ich jako „spam” czy „oferty”. Czasem zaglądaj do folderów o tych nazwach w swojej skrzynce, żeby się upewnić, czy coś ważnego tam nie wpadło. Jeśli wpadnie – to oznacz, że to nie spam, i że to ważne (różne skrzynki różnie to nazywają i różne opcje mają).

Chemia między nami

FREE
VIEW