WYZWANIE

WEŹ UDZIAŁ
W BEZPŁATNYM WYZWANIU
Z OBLICZENIÓWKI

Czy zdarzyło Ci się nie raz, a wiele razy, że nie potrafiłaś zrobić zadania ze stechiometrii, układu równań czy hydratów? Nie mówiąc już o mieszaniu roztworów czy pH?

Jeśli tak, to chciałabym Ciebie zaprosić do bezpłatnego wyzwania z OBLICZENIÓWKI.

Przez 5 dni będziesz rozwiązywać zadania:

ze stechiometrii wzorów chemicznych, ze stechiometrii równań chemicznych, ze stechiometrii mieszanin,

z ustaleniem wzorów rzeczywistych i empirycznych,

ze stężeniami, przeliczaniem stężeń, rozcieńczaniem, zatężaniem, mieszaniem roztworów,

z metodą krzyża, hydratami, rozpuszczalnością, stałą i stopniem dysocjacji,

a na sam koniec będzie też i pH.

jak w 7 krokach zdać na 100% maturę z chemii

Dzięki wyzwaniu sprawdzisz siebie w poszczególnych tych elementach, będziesz wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę, co powtórzyć a co już jest dobrze opanowane. Przeliczysz kilkadziesiąt zadań i będziesz mieć do każdego zadania pełne wytłumaczenie krok po kroku. Dzięki temu Poczujesz się pewniej, bo będziesz wiedzieć jak stoisz z tego typu zadaniami. A wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze 😊

To co zapisujesz się na wyzwanie?

Po zapisaniu się dostaniesz ode mnie maila ze wszystkimi informacjami co, gdzie i kiedy.

Monika Terajewicz - Chemia między nami

O autorce

Monika Terajewicz – ukończyła z wyróżnieniem Wydział Chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilkunastu lat pomaga licealistom zdać jak najlepiej maturę z chemii. Część z nich już jest lekarzami, a część poszła w jej ślady i studiuje chemię.

Monika jest znakomitym praktykiem, dlatego za cel obrała jak najprostsze tłumaczenie niełatwego przedmiotu, jakim jest chemia.

Prywatnie żona, mama dwójki dzieci i pani wdzięcznego pieska o imieniu Cola (choć w papierach ma Pepsi). Z pasji fotograf. Kiedy nie uczy i nie fotografuje, to odważa, przelewa, rozlewa i kręci naturalne kosmetyki lub ucieka na weekend w góry, żeby naładować akumulatory.

Wakacyjny kurs chemii online

Wykorzystaj wakacje na maksa i już teraz przygotuj się do nowego roku szkolnego z chemii. Zacznij nowy rok szkolny ze spokojem, bez stresu. Wykorzystaj zdobytą wiedzę na lekcjach lub na maturze.

16108