Odbierz Bezpłatną Listę

wszystkich wzorów chemicznych potrzebnych do matury z chemii

Odbierz Bezpłatną Listę

wszystkich wzorów chemicznych potrzebnych do matury z chemii

Korzyści

Zobacz, co zyskujesz pobierając
Bezpłatną Listę Wzorów:

et|icon_check_alt|

Będziesz mieć Wszystkie Wzory w Jednym Miejscu i nie musisz ich wyszukiwać w różnych źródłach.

et|icon_check_alt|

Wzory przydatne są wszystkim, którzy mają problemy z tworzeniem proporcji.

et|icon_check_alt|

Lista przyspiesza Ci rozwiązywanie zadań, co jest przydatne w szkole i w czasie pisania matury.

et|icon_check_alt|

Wzory zapisane są w sposób ułatwiający ich zapamiętanie.

et|icon_check_alt|

Listę możesz wydrukować i mieć zawsze pod ręką lub przed oczami.

Monika Terajewicz

O autorce

Monika Terajewicz – ukończyła z wyróżnieniem Wydział Chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilkunastu lat pomaga licealistom zdać jak najlepiej maturę z chemii. Część z nich już jest lekarzami, a część poszła w jej ślady i studiuje chemię.

Monika jest znakomitym praktykiem, dlatego za cel obrała jak najprostsze tłumaczenie niełatwego przedmiotu, jakim jest chemia.

Prywatnie żona, mama dwójki dzieci i pani wdzięcznego pieska o imieniu Cola (choć w papierach ma Pepsi). Z pasji fotograf. Kiedy nie uczy i nie fotografuje, to odważa, przelewa, rozlewa i kręci naturalne kosmetyki lub ucieka na weekend w góry, żeby naładować akumulatory.

Opinie

Co maturzyści mówią o autorce…

  Serdecznie polecam Panią Monikę. Bardzo odpowiadał mi sposób prowadzenia zajęć i atmosfera panująca na lekcjach. Pani Monika jest osobą wymagającą, co pomaga w motywacji i podwyższaniu swoich wyników. Dzięki wspólnej pracy dostałam się na wymarzone studia. Jeszcze raz polecam

Aleksandra Brodziak

Serdecznie polecam lekcje z Panią Moniką. Materiał wyłożony w sposób zrozumiały i logiczny, masa przeliczonych ćwiczeń. Dzięki temu nie miałam najmniejszego problemu z napisaniem sprawdzianów na bardzo dobrą ocenę. Pani Monika zawsze uprzejma i uśmiechnięta.

Ania Izydorek

Pani Monika motywuje do nauki, posiada ogrom wiedzy, który potrafi w przystępnej formie przekazać uczniowi, uczy logicznego myślenia, które jest potrzebne na maturze, a także zna wiele ciekawostek, które mogą przydać się w życiu codziennym i na dalszym etapie kształcenia. Zajęcia z Panią Moniką pomogły mi zdobyć wynik z matury, który umożliwił mi spełnienie marzeń i dostanie się na studia medyczne. Gorąco polecam!?

Wiktoria Ogrodowicz

Serdecznie polecam ? Pani Monika to prawdziwa pasjonatka chemii, potrafi wytłumaczyć ją w sposób zrozumiały, a kiedy trzeba nawet 'łopatologiczny’ ? Pokazuje, że chemia jest dziedziną, która naprawdę da się zrozumieć. Jeśli jesteś skłonną do prokrastynacji leniwą osobą i potrzebujesz nad sobą przysłowiowego ”bata” to też dobry wybór, ponieważ jest to bardzo wymagająca korepetytorka, która świetnie motywuje do nauki!

Martyna Świderska

Wakacyjny kurs chemii online

Wykorzystaj wakacje na maksa i już teraz przygotuj się do nowego roku szkolnego z chemii. Zacznij nowy rok szkolny ze spokojem, bez stresu. Wykorzystaj zdobytą wiedzę na lekcjach lub na maturze.

16108