BEZPŁATNY WEBINAR

Zapisy zakończone! 

powtórka: 28.01.2020, czwartek,
godzina 19.00

JAK W 7 KROKACH
ZDAĆ NA 100%
MATURĘ Z CHEMII

Pokażę Ci, jakie elementy realnie wpływają na wynik z matury z chemii.

W szkole i najprawdopodobniej na korepetycjach nauczyciele skupiają się tylko na przekazywanej wiedzy, co jest bardzo ważne, ale niestety niewystarczające do osiągnięcia wymarzonych 100%.

Dowiesz się, co trzeba zawrzeć w strategii nauki, żeby całość miała sens.

Pokażę Ci, jak się motywować.

Wskażę Ci ważne czynniki wpływające na produktywność, jak ją zwiększyć, co robić, a czego uinkać.

Stres potrafi zniweczyć cały Twój wysiłek. Porozmawiamy o tym, jak stres wpływa na proces nauki i co zrobić, żeby być spokojniejszym przed maturą.

Jesteś w stanie zwiększyć bardzo szanse na sukces. Wiem, bo przetestowałam to na moich uczniach, większość moich ubiegłorocznych maturzystów studiuje obecnie na wydziale lekarskim. Ale musisz wiedzieć, jak to zrobić.

Jeśli Twoim celem jest wysoki wynik na maturze z chemii, to nie może Cię zabraknąć na tym webinarze!

jak w 7 krokach zdać na 100% maturę z chemii

Zapisy zakończone!

Monika Terajewicz - Chemia między nami

O autorce

Monika Terajewicz – ukończyła z wyróżnieniem Wydział Chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilkunastu lat pomaga licealistom zdać jak najlepiej maturę z chemii. Część z nich już jest lekarzami, a część poszła w jej ślady i studiuje chemię.

Monika jest znakomitym praktykiem, dlatego za cel obrała jak najprostsze tłumaczenie niełatwego przedmiotu, jakim jest chemia.

Prywatnie żona, mama dwójki dzieci i pani wdzięcznego pieska o imieniu Cola (choć w papierach ma Pepsi). Z pasji fotograf. Kiedy nie uczy i nie fotografuje, to odważa, przelewa, rozlewa i kręci naturalne kosmetyki lub ucieka na weekend w góry, żeby naładować akumulatory.

Wakacyjny kurs chemii online

Wykorzystaj wakacje na maksa i już teraz przygotuj się do nowego roku szkolnego z chemii. Zacznij nowy rok szkolny ze spokojem, bez stresu. Wykorzystaj zdobytą wiedzę na lekcjach lub na maturze.

16108